Pražská 585/8 430 01 Chomutov
+420 603 217 098
info@eki-systems.cz

Služby

Poradenství a konzultace

V oblasti poradenství a konzultace preferujeme osobní kontakt se zákazníkem. Nabízíme bezplatné poradenství při konzultaci vašich specifických a individuálních problémů v oblasti kamerových systémů. Naši specialisté s dlouholetou praxí v oblasti CCTV se s vámi setkají na našich pobočkách v Chomutově či Kladně, nebo dle domluvy například u vás doma, nebo na jakémkoliv jiném místě v severních a středních Čechách.

Návrhy řešení

V oblasti kamerových systémů působíme již řadu let a vytváříme individuální návrhy řešení ve všech odvětvích kamerových systémů. Při vytváření návrhů řešení dbáme především na požadavky zákazníka a právní podstatu věci.

Projektová dokumentace

Ke všem našim projektům dodáváme projektovou dokumentaci dle platných norem, avšak jsme schopni zdokumentovat i váš stávající systém. Dokumentaci dodáváme vždy v elektronické podobě na zašifrovaných přenosných discích popřípadě v papírové podobě.

Montáž a instalace

Naši školení a prověření technici provádějí kompletní certifikované montáže a instalace kamerových systémů dle platných norem včetně zaškolení do obsluhy systému. Montáže a instalace CCTV provádíme od kabelových rozvodů, přes instalace kamer, záznamových zařízení, nastavení software ve všech zařízeních včetně vašich osobních dohledových zařízení. Řešíme nastavení vzdáleného přístupu k vašemu kamerovému systému a to buď vlastním řešením nebo v koordinaci s vašim poskytovatelem datových služeb.

Renovace a modernizace

Dle přání zákazníka renovujeme či modernizujeme stávající kamerové systémy. Zrenovujeme váš stávající kamerový systém např. údržbou kamer, záznamových zařízení a kabelových rozvodů. Očistíme časem zanesené objektivy, vyměníme vlhkostí znehodnocené konektory, nebo opotřebené HDD vašich záznamových zařízení, ale také například aktualizujeme softwarové vybavení vašeho kamerového systému nejnovějšími bezpečnostními záplatami. Provádíme modernizace vašich kamerových systémů např. výměnou kamer za novější kvalitnější tipy s lepšími vlastnostmi, zvětšíme úložiště pro vaše záznamové zařízení, zprovozníme vzdálený přístup a dohled k vašemu systému nebo zvětšíme kapacitu záložního zdroje.

Registrace na ÚOOÚ

Zajistíme registraci vašeho kamerového systému na Úřadě ochrany osobních údajů, v případech zákonem daných a to buď doložením všech potřebných podkladů, nebo při zplnomocnění zákazníkem zcela kompletně.

Správa a servis

Zajišťujeme kompletní správu a servis kamerových zabezpečovacích systémů. V pravidelných, specifikací daných intervalech servisujeme vaše kamerové systémy. Měníme úložiště vašich záznamových zařízení či baterie napájecích záložních systémů. Při vydání softwarových bezpečnostních aktualizací neprodleně informujeme zákazníka a zajišťujeme jejich instalaci. Pokud dojde k poruše či vandalizmu je zde připraveno naše servisní oddělení, které neprodleně situaci řeší a díky bohatým skladovým zásobám a dobrým vztahům s dodavateli uvede systém v nejkratším možném čase do původního stavu.

Bezpečnostní audit

Provádíme bezpečnostní audity stávajících a nově realizovaných zabezpečovacích kamerových systémů i objektů bez této instalace. Díky našim letitým zkušenostem vyhledáme nedostatky v zabezpečení vašich objektů a navrhneme, popř. zrealizujeme potřebné kroky k jejich odstranění.

Připojení na PCO

Zajišťujeme připojení nových i stávajících kamerových systémů na pulty centrální ochrany. Zprostředkujeme ochranu s nejlepšími bezpečnostními agenturami v oboru a vyjednáme pro vás ty nejlepší podmínky.